Designerskie sprzęty do nowoczesnej kuchni

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesna kuchnia to nie tylko innowacyjne rozwiązania i zgodny z trendami wystrój, ale także designerskie sprzęty oraz dodatki nadające charakteru pomieszczeniu. W nietuzinkowe akcesoria zaopatrzony jest każdy sklep skandynawski, ponieważ styl ten hołduje idei użyteczności i niepowtarzalnej estetyki. Z uwagi na swój format możemy tam odnaleźć urządzenia oraz gadżety w stylu nordyckim i retro, które dalekie są od typowych wersji z popularnych sieciówek. 

Mniej dające więcej

Charakterystyczny dla tego nurtu minimalizm w swojej prostocie uchwyca wszystko, co dla awangardy typowe i zachwyca subtelną elegancją. Geometryczny biały lub czarny chlebak wpisze się doskonale w przestrzeń kuchenną, a ponadto jego ogromną zaletą jest łatwość czyszczenia. Zioła będą doskonale komponować się z surowymi, betonowymi doniczkami, który to surowiec często widnieje na ścianach współczesnych, modernistycznych wnętrz. Organiczna, pozbawiona idealnych kantów na rzecz pokrzywionych i nieregularnych struktur lub klasyczna i prosta stale modna zastawa stołowa to dwa idące ze sobą w parze trendy, jeśli chodzi o serwowanie potraw.

Wykorzystywane na co dzień urządzenia również dostępne są w alternatywnych wersjach. Unikatowe czajniki Stelton w stonowanych barwach opartych na palecie beży i szarości opatrzone elementami drewnianymi doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Kawa będąca dla wielu obowiązkowym elementem każdego poranka może być przygotowywana w stylowym ekspresie, który łączy w sobie walory wizualne za sprawą oryginalnej formy oraz funkcjonalne ze względu gabaryty i zastosowanie. Dobry design opiera się obecnie na umiarze, naturalnych materiałach i kontrastowych kolorach. Dotyczy to również koszy na śmieci, które pozbawione masowej fizjonomii przybierają postać mebla bazującego na kształcie niewielkiej szafki.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*