Do czego przyda się domena info?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wciąż bardzo niewielu ludzi w Polsce zdaje sobie sprawę, że domena to nie tylko pierwszy człon nazwy strony, przed popularnymi „.pl” albo „.com”, ale również to, co znajduje się po kropce. Nie musimy ograniczać się do tradycyjnych i nudnych końcówek, które nie wnoszą nic albo wnoszą bardzo niewiele do całości (np. określenie kraju pochodzenia). Możemy wybrać taką końcówkę, która najlepiej odpowiada naszemu serwisowi. Domena info, która się tu zajmujemy, jest tylko jednym z wielu możliwych wyborów.

 Od razu pokaż, czym się zajmujesz

Jeśli nasza nazwa witryny kończy się dopiskiem info po kropce, to od razu dajemy znać odwiedzającym, że będą mogli zaopatrzyć się na niej w jakiegoś rodzaju informacje. Z tej racji .info będzie najlepszym wyborem dla serwisów zajmujących się np. tym, co aktualnie dzieje się na świecie, czyli serwisów z wiadomościami. Jednak to nie jedyna możliwość, możemy również wykorzystać tę domenę, by dodać do zestawu naszych witryn kolejną, gdzie będziemy udostępniać informacje, np. o firmie albo naszych usługach.

Dzięki wyjątkowej końcówce nie tylko wyróżnimy się z tłumu, ale już na wstępie reklamujemy to, co znajdzie się dalej, w treści strony. Pozwala to nie tylko zapaść internaucie w pamięć, ale również skrócić nazwę strony albo zwiększyć jej atrakcyjność (co jest niezmiernie istotne przy tak dużej, internetowej konkurencji). Jeśli jednak to nie .info nas interesuje, tylko coś innego, powinniśmy przejrzeć ofertę oryginalnych domen – można to zrobić tu: https://rapiddc.pl/domeny-pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*