Gdzie kupić moskitiery na wymiar?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosną i latem w naszym kraju pojawia się mnóstwo owadów, które budzą się z zimowego letargu. Wszechobecne muchy są denerwujące, ale najbardziej drażnią nas komary, których ugryzienia swędzą przez długi okres czasu, rozpraszając nas i powodując spory dyskomfort. Dziś sprawdzimy, w jaki sposób można się przed owadami zabezpieczyć w sposób tani, prosty i estetyczny.

Sposoby na powstrzymanie owadów

Najbardziej oczywistym sposobem, który powstrzymałby dostęp owadów do naszego domu lub mieszkania, byłoby nieotwieranie okien. Niestety to spowodowałoby również brak świeżego powietrza i dość już, że okien nie otwieramy przez całą zimę. Uniwersalnym wyjściem z sytuacji jest więc założenie specjalnych siatek na owady do okien, które nazywane są moskitierami. Posiadają one małe otwory, przez które bez problemu przechodzi powietrze, natomiast żaden owad się tamtędy nie przeciśnie.

Jeśli mamy nietypowe okna i dostępne w handlu produkty nam nie pasują, można zakupić moskitiery na wymiar. Najczęściej są one dostępne w formie dużego fragmentu materiału, który możemy dociąć na dowolną wielkość, a następnie przymocować do ramy okiennej na rzepy.

Moskitiery tego typu dostać możemy praktycznie w każdym sklepie z materiałami budowlanymi oraz dla domu. Bardzo wiele popularnych marketów z powyższym asortymentem sprzedaje także moskitiery zwykłe oraz moskitiery na wymiar.

Ceny są bardzo niskie, aczkolwiek lepiej nie wybierać produktów z najniższej półki, ponieważ ich jakość wykonania będzie słaba. Moskitiery bez problemu można używać przez kilka lat, po sezonie wystarczy je wyprać, by znów wyglądały jak bezpośrednio po wyjęciu z pudełka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*