Jak udekorować dom na zabawę sylwestrową

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy zbliża się koniec roku, coraz częściej wśród znajomych pojawia się temat zabawy sylwestrowej. Coraz częściej rezygnujemy z wielkich balów w drogich restauracjach, a wraca do nas moda na domówkę w gronie znajomych w domu lub mieszkaniu. Nawet jeżeli nie planujemy wielkiej imprezy, na pewno większość z nas spędzi czas co najmniej do północy na małej zabawie. Warto więc wcześniej udekorować nasze mieszkanie, żeby poczuć noworoczny klimat. Delikatne ozdoby wprawią nas w dobry nastrój i zachęcą do większej zabawy.

Najpierw niezbędne zakupy

Zanim rozpoczniemy dekorowanie mieszkania, zastanówmy się co będzie nam potrzebne. Na pewno warto zainwestować w sporą liczbę balonów, serpentyny czy rozwijane gwizdki. W celu większego efektu zakupmy brokat w sprayu i spryskajmy nim nasze dekoracje. Błyszczące gadżety dodadzą większego efektu i wkomponują się w imprezowe, świecące stroje. Przygotowując zakąski i jedzenie sylwestrowe, nie zapomnijmy o zastawie stołowej, którą również możemy wybrać w sylwestrowych zestawach. Plastikowe, wesołe kubeczki, lub kolorowe słomki do drinków i parasolki przypadną do gustu wszystkim imprezowiczom.

Przygotuj się odpowiednio wcześnie

Nie warto odkładać żadnych zakupów na ostatnią chwilę. Zarówno jeżeli chodzi o artykuły spożywcze, jak i dekoracyjne. Pamiętać należy, że z reguły większość sklepów w ten dzień czynnych jest krócej. Dobrym pomysłem jest zakup gadżetów i dekoracji przez internet, np. ze strony mydecor.pl. Wówczas oszczędzamy czas przeznaczony na dojazd do sklepu i lawirowanie wśród regałów, a także mamy całą ofertę w jednym miejscu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*