Jak unowocześnić hotel i restaurację

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli prowadzisz własny hotel lub restaurację, pewnie od czasu do czasu zastanawiasz się, czy mógłbyś je w jakiś sposób unowocześnić, by zwiększyć komfort swoich klientów i być może zdobyć nowych. W jakie wyposażenie dla hoteli warto zainwestować?

Przede wszystkim – zajmij się oświetleniem

Jednym z najmniej kosztownych sposobów na efektowną zmianę jest zainwestowanie w zupełnie nowe oświetlenie. Obecnie sklepy oferują bardzo szeroki asortyment przeróżnych lamp i żyrandoli, z których warto wybrać na przykład te w stylu industrialnym, które nadadzą każdemu wnętrzu charakteru nowoczesnego loftu.

Dodatki – zadbaj o minimalizm

Zbyt duża ilość dekoracji, które skutecznie zagracają każdą przestrzeń i dają wrażenie bałaganu jest problemem, z którym musimy sobie szybko poradzić. Dobrym pomysłem jest eliminacja niepotrzebnych dodatków i zastąpienie ich stylowymi ozdobami, takimi jak robiące wrażenie kwiaty doniczkowe, stylowe, czarno-białe fotografie w modnych minimalistycznych ramkach oraz eleganckie grafiki pasujące kolorystycznie do naszego wystroju.
Innowacyjny sprzęt – oszczędność i poprawa wydajności
Unowocześniając hotel i restaurację należy przyjrzeć się posiadanym sprzętom, szczególnie tym, które młodość mają daleko za sobą. Na pierwszy ogień warto zająć się wyposażeniem baru. Stary, mający wiele usterek i nieestetycznie wyglądający ekspres do kawy dobrze zamienić na innowacyjną maszynę, która świetnie wygląda i umożliwia przygotowywanie dużej ilości oryginalnych rodzajów napojów w bardzo krótkim czasie i przy niewielkim wysiłku. Odnowione meble do baru restauracji z pewnością zwiększą prestiż lokalu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*