Jaki susz wybrać do waporyzacji?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich latach wyraźnie wzrosła liczba osób, które korzystają ze specjalnych urządzeń służących do waporyzacji. Jest to proces polegający na podgrzewaniu ziół w formie suszu do konkretnej temperatury w celu odparowania z nich substancji aktywnych, a następnie wykonania inhalacji uzyskaną parą. Duże znaczenie ma w tym przypadku zwłaszcza wybór odpowiedniego suszu. Polecany jest m.in. produkt gorilla glue ze starannie wyselekcjonowanych roślin uprawianych wyłącznie metodą „indoor”.

Niski poziom THC to priorytet

Susz z konopi przeznaczony do waporyzacji powinien przede wszystkim zawierać mniej niż 0,2% substancji THC, gdyż dzięki temu jest legalny w świetle prawa, a co najważniejsze jego wdychanie nie wywołuje żadnych niepożądanych efektów psychoaktywnych. Poza tym warto wybierać te produkty, które zostały wytworzone z roślin uprawianych w zamkniętym pomieszczeniu, ewentualnie w szklarni typu greenhouse. Charakteryzują się bowiem wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem i aromatem, a także wysoką zawartością CBD (co najmniej 12%). Pamiętajmy, że susz wzrastający na świeżym powietrzu jest zdecydowanie gorszej jakości, a nierzadko posiada też nasiona, łodygi i liście.

Koniecznie zwracajmy uwagę na to, czy konopie były suszone w niskiej temperaturze, a następnie przetwarzane ręcznie. Dzięki temu oferują lepsze działanie i walory zapachowe. Warto zainteresować się np. suszem Mango Haze od włoskiej marki CBWeed, ponieważ spełnia wszystkie powyższe kryteria, a dodatkowo wyróżnia się egzotycznym, orzeźwiającym i nieco słodkim aromatem mango. Kupimy go na https://konopnechmury.pl/produkt/susz-cbd-cbweed-mango-haze/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*