Jeans i dres – wiodące elementy w miejskiej stylizacji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miejski styl rządzi się swoimi prawami i ma być przede wszystkim wygodny, jednak przy zachowaniu ogólnej schludności. Dlatego materiał taki jak jeans czy dres są tak popularne w dobieraniu ubioru. Obydwa należą do tkanin wygodnych i praktycznych, ponieważ dają dużo komfortu i nie trzeba ich tak często prać. Jakie ubrania mamy więc do wyboru, jeśli chodzi o te tkaniny?

Na luzie, ale z klasą

Mimo że jeans przede wszystkim kojarzy nam się ze spodniami, których popularność od lat nie słabnie, to nie jest to jedyna opcja. Coraz większym uznaniem cieszą się dziś jeansowe koszule, które z jednej strony podkreślają typowo luźny miejski styl, a z drugiej dają wrażenie niezobowiązującej elegancji. Jednak to nadal nie wszystko, co ten materiał ma do zaoferowania.

Bardzo popularne kiedyś jeansowe kurtki na długi czas zeszły na drugi plan, jeśli chodzi o modę, ale powoli wracają do łask. Nic w tym dziwnego, ponieważ mężczyznom zawsze dodawały męskiego wyglądy, a kobietom pozwalały wyrazić swoje bardziej niebezpieczne oblicze. Oprócz tego bardzo dobrze się prezentują, gdy odpowiednio dobierzemy do nich resztę stroju.

Jeśli znowu chodzi o dres, nie musi on tylko i wyłącznie kojarzyć się ze strojem do noszenia w zaciszu domowym, ze sportem lub z bezguściem. Dla przykładu dresy welurowe potrafią być nie tylko wygodne, ale również wyglądać jak rodem z paryskiego wybiegu. ich ciekawe modele w różnych krojach i wariantach kolorystycznych można znaleźć na https://pauzza.pl/sklep/odziez/dresy/welurowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*