Moda na co dzień – jak czuć się komfortowo i dobrze wyglądać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współczesna moda daje kobietom ogromne pole do popisu. Mamy mnóstwo fasonów i kolorów do wyboru, to wielkie szczęście, którego nie miały nasze mamy i babcie, ale i spore utrapienie. Ponieważ w takiej masie propozycji znacznie trudniej jest nam odnaleźć własny styl. ale z odrobiną cierpliwości oraz kreatywności można wybrać ten najbardziej odpowiedni.

Modnie i komfortowo

Poszukiwania własnego modowego “ja” może trwać właściwie całe życie..O doborze garderoby decyduje nie tylko nasz gust, ale i możliwości finansowe oraz styl życia. Jak na co dzień czuć się sobą i do tego wyglądać dobrze? Po pierwsze nie podążajmy ślepo za modą. Kierujmy się przede wszystkim własnymi preferencjami. Botki z futerkiem mogą być prawdziwym krzykiem mody, ale jeśli nie są w naszym stylu to wybierzmy klasyczne botki na szpilce.

Pamiętajmy, że rozmiar, który nosimy nie jest najważniejszy. Zdecydowanie ważniejszy jest odpowiedni dobór fasonu ubrań. Te dobrze dobrane pomogą nam ukryć mankamenty naszej sylwetki i wyeksponują zalety. Jeśli jakaś rzecz nie leży na nas idealnie, to warto zdecydować się na poprawki krawieckie. Wtedy gotowe ubrania będą na nas wyglądać jak te szyte na miarę.

Nie musimy co sezon wymieniać całej garderoby. Wystarczy, że odrobinę ją odświeżymy. Możemy zainwestować w najmodniejsze w sezonie dodatki. One sprawią, że nawet klasyczna mała czarna nabierze nowego, zupełnie innego charakteru.

Podsumowując, aby czuć się i wyglądać dobrze nie musimy śledzić bezkrytycznie wszystkich trendów w modzie. Ważne, żeby nasze ubrania pasowały do naszego stylu życia i osobowości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*