W jakim stylu można urządzić sesję ślubną?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowożeńcy wynajmujący fotografa do swojej sesji zdjęciowej oczekują, że otrzymane klisze będą jedyne w swoim rodzaju. Organizowane niegdyś sesje studyjne dla młodej pary odchodzą do lamusa, ustępując miejsca klimatycznym zdjęciom w plenerze. W poszukiwaniu oryginalności fotografowie sięgają po coraz bardziej kreatywne pomysły na ujęcia. Jakie style sesji ślubnych królują wśród młodych małżeństw? 

Styl boho w miejskiej scenerii 

Szczególnie uwielbianym przez nowożeńców stylem sesji zdjęciowych jest boho. Klimat ujęć zakłada przemycanie dużej dawki luzu i swobody, połączonych ze zwiewnymi kreacjami i roślinnymi dodatkami. Prawie każdy fotograf na ślub Nowy Sącz lub dowolne inne miasto wybrane przez młodą parę zamienić może na scenerię do klimatycznych ujęć. Wystarczy kilka gadżetów – wianek na głowie panny młodej, czy szelki w stylizacji pana młodego, by wczuć się w charakter boho. W niemal każdym mieście znaleźć można piękny, stary budynek z drewna lub okolicę z ciekawą roślinnością – to właśnie tło do oryginalnej sesji ślubnej w stylu boho.

Podążanie za pasją

Charakter sesji zdjęciowej dla nowożeńców może również ściśle wiązać się z ich pasją, zainteresowaniami lub sposobem życia. Małżeństwo kochające żeglować może umówić się z fotografem na sesję w klimacie morskim, z kolei fani motocykli mogą przemycić do swojego ślubnego albumu ukochane maszyny. Pomysłowy fotograf ślubny Nowy Targ może zamienić na tło do sesji góralskiej, a gdy nowożeńcy są fanami komiksów – może zorganizować im prawdziwie bajkowe zdjęcia. Wszystko leży w wyobraźni młodego małżeństwa i zdolnościach wybranego fotografa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*