Czy AGD z outletu jest gorszej jakości?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób obawia się kupowania sprzętu AGD w outletach. Wątpliwości może budzić bowiem niezwykle korzystna cena. Oferowane są tutaj urządzenia sprzedawane normalnie za dużo większe pieniądze. Spotykając się z tego typu okazjami, niektórzy ludzie obawiają się po prostu, że otrzymają sprzęt gorszej jakości jeżeli płacą za niego o wiele niższą cenę. W rzeczywistości jednak zupełnie nie ma się czego obawiać. Niższe ceny w outletach dyktowane są wymaganiami rynku. Trafiają tutaj bowiem urządzenia wycofywane przez producentów z rynku. Sprzęt AGD często wymieniany jest na urządzenia nowsze, reklamowane jako dużo lepsze i wydajniejsze. Producenci wciąż reklamują nowe modele sprzętu AGD, tymczasem starsze modele wycofują stopniowo ze sprzedaży. W ten sposób do outletów trafiają urządzenia w pełni sprawne i wciąż doskonale spełniające oczekiwania klientów. Jednocześnie jednak taki sprzęt będzie tutaj kosztował dużo mniej niż jeszcze kilka miesięcy wcześniej trzeba było za niego zapłacić w sklepie z AGD.

Wszystkie sprzedawane w takich sklepach urządzenia i sprzęt gospodarstwa domowego są oczywiście bardzo dokładnie sprawdzane i nie kupimy tutaj urządzenia, które nie byłoby w pełni sprawne. Outletów i sklepów z tanią elektroniką nie należy również mylić z komisami.

Sprzedawane tutaj urządzenia nie były tak naprawdę nigdy przez nikogo używane. Nie musimy się więc obawiać, że w kupowanej tutaj lodówce ktoś wcześniej mógł przechowywać żywność lub że w zmywarce (sprawdź: outlety z AGD zmywarki) którą możemy tu dostać za połowę ceny ktoś zmywał wcześniej swoje naczynia. Tak naprawdę są to urządzenia w większości przypadków fabrycznie nowe. Czasami mogą one mieć delikatne zarysowania lub inne ślady powstałe na przykład w trakcie transportu takiego urządzenia do miejsca sprzedaży.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*