Jak elektrostymulacja mięśni może pomóc w budowie mięśni i powrocie do formy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękna, gładka i elastyczna skóra, ładna, wyćwiczona sylwetka i dobre samopoczucie to marzenie wielu osób. Zazwyczaj kojarzy się jednak z długimi godzinami spędzonymi na siłowni podczas trudnych ćwiczeń, na co nie każdy ma czas i ochotę. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować ze swoich pragnień. Zamiast się poddać w dążeniu do budowy mięśni lub powrocie do dobrej formy warto zainteresować się innymi niż klasyczne formami treningu.

Wspaniałe efekty i oszczędność czasu

MEON EMS Impulse Training to prawdziwie efektywny trening stworzony przez innowacyjną firmę. Stymulowanie mięśni odpowiednio dobranym prądem elektrycznym pozwala pobudzić do pracy ich włókna sprawiając, że nawet bez użycia zewnętrznego obciążenia ciało zareaguje jakby odbyło szereg porządnych ćwiczeń siłowych. Intensywne zaangażowanie muskułów pozwala podczas prostych aktywności, trwających zaledwie około 20-30 minut i powtarzanych dwa razy w tygodniu, wypracować efekty, na które w normalnej siłowni należy poświęcić około 90 minut ćwicząc od dwóch do aż pięciu razy w ciągu siedmiu dni. Pozwala to na budowę muskulatury bez konieczności prawie codziennego odwiedzania klubów fitness. Wysoki poziom pobudzenia metabolizmu daje szansę spalić do 500 kcal podczas wysiłku, a także od 500 do 700 kolejnych podczas następujących po nim 24 godzin. Jest to więc przyjemne rozwiązanie dla osób pragnących powrócić do formy, ale nie mających wiele czasu na ćwiczenia.

Coraz więcej miejscowości w Polsce zapewnia możliwość skorzystania z tego innowacyjnego sposobu dbania o swoje ciało. Mieszkańców Wielkopolski z pewnością ucieszy wiadomość, że możliwy jest trening EMS w Poznaniu. Wysoka skuteczność, oszczędność czasu przy dużym wydatku energii, a także znacznie zminimalizowane ryzyko kontuzji sprawiają, iż warto wypróbować ćwiczenia wspierane impulsami prądu elektrycznego. Trening pod okiem najlepszych specjalistów skutecznie wspomoże osiągnięcie wymarzonych celów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*