Zamsz czy skóra – z jakiego materiału kupić torebkę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kobiety kochają dodatki, a wśród nich specjalną grupę tworzą torebki. Panie różnią się między sobą stylem. Jedne preferują odzież sportową, podczas gdy inne ciągle ubierają się elegancko. Znacząco wpływa to na wybór modelu torebki. W jej zakupie sugerujemy się również jakością i trwałością, co bezpośrednio przekłada się na cenę. Nie bez znaczenia pozostaje także materiał, z jakiego zostały wykonane.

Biorąc dopiero pod uwagę wszystkie te czynniki, można zdecydować, jaki model wybrać. Teraz weźmiemy pod lupę torebki zamszowe oraz skórzane. Która z nich będzie lepszym wyborem? Poniżej kilka ważnych punktów, które mogą być pomocne w podjęciu ostatecznej decyzji.

Moja skórzana torebka

Nie da się ukryć, że torebka wykonana ze skóry prezentuje się elegancko i profesjonalnie, zwłaszcza gdy zakładana jest z okazji biznesowych spotkań. Przed zakupem warto zainteresować się miękkością materiału. Im bardziej miękki, tym większy komfort użytkowania. Skórzana torebka wcale nie musi oznaczać wymuszonej elegancji, wybierając materiał egzotyczny: skórę krokodylą lub z węża, można ten wizerunek przełamać, jednocześnie wydając więcej pieniędzy.

Moja zamszowa torebka

Ten materiał to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych i jednocześnie modnych dodatków. Nie tylko wśród celebrytów, ale też na ulicy. Zamszową shopperkę bez problemu można wziąć na zakupy i do kina. Jest praktyczna i dobrze się prezentuje. Niestety nie jest tak wytrzymała jak skóra, przez co szybciej się zużyje i może ulec zabrudzeniu. Nie jest też dobrym wyborem w czasie deszczu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*