Jakie dodatki przydadzą się surferom?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niezależnie od tego, czy jesteś początkowym surferem, czy masz za sobą już wiele lat doświadczenia, nie powinieneś zapominać o niezbędnych akcesoriach.

Czego surfer potrzebuje najbardziej?

Podczas trenowania windsurfingu, przede wszystkim nie należy zapominać o odpowiednim stroju, który ułatwi uprawianie sportu. Właściwa odzież dostarczy większego komfortu. Kobiety mogą zdecydować się na wybór jedno- lub dwuczęściowego stroju. Mężczyźni mogą z kolei wybierać spośród tzw. boardshortów. Specyfika każdego z produktów może się różnić. Najlepiej zawsze kierować się komfortem tuż po przymierzeniu.

Niezbędnym elementem ubioru jest również ochrona stóp. O ile na samej plaży można założyć na przykład wygodne japonki, o tyle w samej wodzie dobrym wyborem są specjalne buty, które będą chroniły nasze stopy przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Odpowiednio dobrane tzw. aquashoes pozwolą na zwiększenie komfortu podczas samego procesu surfowania.

Korzystając z morskich fal, nie należy zapominać o ochronie przeciwsłonecznej. Mowa tu o odpowiednich kremach z filtrem, dostosowanym do bieżących warunków atmosferycznych. Można również zakupić specjalne topy z filtrem UV, które pozwalają na niwelowanie promieni słonecznych.

Jeśli nie wiesz na co postawić, warto odwiedzić sklep surfingowy, w którym znajdziesz merytoryczną pomoc i szeroki wachlarz produktów. Specjaliści powinni móc pomóc Ci wybrać produkty, które najlepiej wesprą Twoje potrzeby. Jednym z takich sklepów jest m.in. https://surfcontingent.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*